Tu jesteś   /   Strona główna / O szkole
  /   Aktualności

X Gala Utalentowanych Młodych Wielkopolan
X Gala Utalentowanych Młodych Wielkopolan

Dnia 25 października 2023 r. w Pałacu Jankowice w Gminie Tarnowo Podgórne odbyła się X Gala Utalentowanych Młodych Wielkopolan. Było to szczególne spotkanie młodych Wielkopolan, którzy podzielili się swoją pasją, kreatywnością i nieustającą radością twórczą. Uroczystość  została zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Wszyscy występujący uczniowie to laureaci wielu konkursów nie tylko na terenie Wielkopolski, ale też na arenie ogólnopolskiej.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że zaproszenie na tą uroczystość otrzymał nasz uczeń Kacper Jakubowski z klasy 5b. Kacper jest bardzo zdolnym tancerzem- co doceniła kapituła wybierająca uczestników Gali.  Serdecznie gratulujemy znalezienia się w tak zaszczytnym gronie!

« Wróć

61-868-96-92